Kontakt

Kontakt

Prodaja, distribucija, preporuke, stručni saveti

HOYA V.S. doo,
Put Edvarda Kardelja 227B,
24104 Subotica - Kelebija
MB: 08333572
PIB: 100855066
Tel: 024/557-030, 024/478-0035, 024/478-0037
Mob: 062/557-030
E-mail: office@hoya-vs.com

Kontakti u Subotici

 
Ana Kalmar Ana KalmarKomercijala i prodajaMob: 063/513-732
office@hoya-vs.com
Oskar Vert Oskar VertServis mernih uređajaMob: 063/513-763
oskar@hoya-vs.com
Emil Vojnic dipl. ing. Emil VojnićDorada i pakovanje semenaMob: 063/513-722
emil@hoya-vs.com

Ostali kontakti

 
Zoran Maricic dipl. inž. Zoran MaričićRukovodilac stručne službeMob: 063/513-716
zoran@hoya-vs.com
Slobodan Milenkovic Prof. dr Slobodan MilenkovićSavetnik za primenu novih tehnologija u ishrani i zaštiti biljaMob: 060/513-7230
slobodan@hoya-vs.com
Boban Kostic dipl. inž. Boban KostićSavetnik za tehnologiju proizvodnje i introdukciju novih sorti povrća Mob: 063/513-756
boban@hoya-vs.com
Dusan Karimanovic dipl. inž. Dušan KarimanovićRegionalni menadžer prodaje i rukovodilac distributivnog centra PožegaMob: 060/513-7220
dusan@hoya-vs.com
Bojan Djordjevic dipl. inž. Bojan Đorđević Regionalni menadžer prodaje i rukovodilac distributivnog centra Leskovac Mob: 063/513-726
bojan@hoya-vs.com
 
Cedomir Djuric Čedomir ĐurićKomercijalista prodaje u PožegiMob: 060/513-7221
cedomir@hoya-vs.com
Slavisa Jovanovic Slaviša JovanovićKomercijalista prodaje u PožegiMob: 060/513-8230
hoyafruit@hoya-vs.com
Branislav Djordjevic Branislav ĐorđevićKomercijalista prodaje u LeskovcuMob: 060/513-82-38
branislav@hoya-vs.com
Marko Markovic Marko MarkovićKomercijalista prodaje u NišuMob: 060/513-82-37
marko@hoya-vs.com