tr?id=300626066194206&ev=PageView&noscript=1 Contact | HOYA V.S. - Subotica
Contact

Contact

HOYA V.S. doo,
Put Edvarda Kardelja 227B,
24104 Subotica - Kelebija
Tel: 024/557-030, 024/478-0035, 024/478-0037
Mob: 062/557-030
E-mail: office@hoya-vs.com

Kontakti u Subotici

 
Ana Kalmar Ana KalmarKomercijala i prodajaMob: 063/513-732
office@hoya-vs.com
Novak Vasic dipl. inž. Novak Vasić Digitalni marketingMob: 060/513-7231
net@hoya-vs.com
Emil Vojnic dipl. inž. Emil VojnićRegulatorni menadžer i rukovodilac dorade i pakovanja semenaMob: 063/513-722
emil@hoya-vs.com
Oskar Vert Oskar VertProdaja i servis mernih uređajaMob: 063/513-763
oskar@hoya-vs.com

Ostali kontakti

 
Zoran Maricic dipl. inž. Zoran MaričićRukovodilac savetodavne službe i distributivnog centra PožegaMob: 063/513-716
zoran@hoya-vs.com
 
Bojan Djordjevic dipl. inž. Bojan Đorđević Menadžer distributivnog centra LeskovacMob: 063/513-726
bojan@hoya-vs.com
Branislav Djordjevic Branislav ĐorđevićMenadžer prodaje semena - LeskovacMob: 060/513-82-38
branislav@hoya-vs.com
Marko Markovic Marko MarkovićMenadžer prodaje semena - NišMob: 060/513-82-37
marko@hoya-vs.com
 
Dusan Karimanovic dipl. inž. Dušan KarimanovićRegionalni menadžer prodaje - PožegaMob: 060/513-7220
dusan@hoya-vs.com
Dragan Djakovic Dragan ĐakovićRegionalni menadžer prodaje - KruševacMob: 060/513-8232
dragan@hoya-vs.com
 
Cedomir Djuric Čedomir ĐurićRegionalni menadžer prodaje - UžiceMob: 060/513-7221
cedomir@hoya-vs.com
Slavisa Jovanovic Slaviša JovanovićKomercijalista prodaje u PožegiMob: 060/513-8230
hoyafruit@hoya-vs.com