Kontakt

Kontakt

Prodaja, distribucija, preporuke, stručni saveti

HOYA V.S. doo,
Put Edvarda Kardelja 227B,
24104 Subotica - Kelebija
Tel: 024/557-030, 024/478-0035, 024/478-0037
Mob: 062/557-030
E-mail: office@hoya-vs.com

Kontakti u Subotici:

 
Ana Kalmar Ana KalmarKomercijala i prodajaMob: 063/513-732
office@hoya-vs.com
Oskar Vert Oskar VertServis mernih uređajaMob: 063/513-763
oskar@hoya-vs.com
Emil Vojnic dipl. ing. Emil VojnićDorada i pakovanje semenaMob: 063/513-722
emil@hoya-vs.com

Ostali kontakti:

 
Zoran Maricic dipl. ing. Zoran MaričićRukovodilac stručne službe i savetnik za ishranu bilja Mob: 063/ 51 37 16
zoran@hoya-vs.com
Davor Stakic dipl.ing. Davor Stakić Rukovodilac semenske proizvodnje i menadžer prodaje semena povrćaMob: 063/513-798
davor@hoya-vs.com
Boban Kostic dipl. ing. Boban KostićMenadžer za tehnologiju proizvodnje i itrodukciju novih sorti povrćaMob: 063/513-756
boban@hoya-vs.com
 
Dusan Karimanovic dipl.ing. Dušan KarimanovićRegionalni menadžer prodaje i rukovodilac distributivnog centra PožegaMob: 060/513-72-20
dusan@hoya-vs.com
 
Bojan Djordjevic dipl.ing. Bojan Đorđević Komercijalista prodaje u LeskovcuMob: 063/513-726
bojan@hoya-vs.com
Branislav Djordjevic Branislav ĐorđevićKomercijalista prodaje u LeskovcuMob: 060/513-82-38
branislav@hoya-vs.com
Marko Markovic Marko MarkovićKomercijalista prodaje u NišuMob: 060/513-82-37
marko@hoya-vs.com
Cedomir Djuric Čedomir ĐurićKomercijalista prodaje u PožegiMob: 060/513-72-21
cedomir@hoya-vs.com